Kokkuvõtte Junction Hackathon´ist
Skeemipesa mentorite seltskond hääletas TehnoHack ürituselt kaks meeskonda (I can move ja kortsna tahmaandur) eelmine nädal toimunud Junction hackathonile Helsingi. Tegemist oli põhjamaade suurima tarkvara hackathoniga, kust võttis osa ca 700 häkkerit üle maailma. Üritus oli vägev ja võimas, ent kahjuks riistvara arendajaid peale meie kahe meeskonna eriti ei olnud. Kõik ülejäänud tegid enamasti äppe näiteks Uber´ile, Finnair´le jne. Ühtegi võitu me sealt ära ei toonud ent nalja sai palju ja projektid edenesid siiski kõvasti edasi…
I can move – Arendab manuaalsele ratastoolile rummusisese elektrimootoriga rattaid, mis võimendavad nõrkade käte tõuke- ja pidurdusjõudu. Loodud on rataste põhifunktsionaalsusega prototüüp, mis võimaldab ratastooli juhtida ka mobiiltelefoni abil. Meeskonnas olid: Heigo Mõlder, Hegert Mölder, Marek Jarkovoi, Andrus Palts,Karl-Aleksander Kongas.
Korstna tahma andur – Arendab korstna tahma andurit koos mobiilirakendusega, mis mõõdab tahma kogust korstnas ja annab teada, millal peaks korstnapühkija tulema. Meeskonnas olid: Marko Tammest, Kärolin Kullamägi, Tagne Tähe, Mati Tomson, Rauno Gordon
Väike ülevaade üritusest videona, siin!
Mõned pidid Skeemipesa fotoalbumis, siin!
« « TehnoHack 2015 kokkuvõte! Skeemipesa otsib töötubade läbiviijat! » »
Mis põhimõttel see “kortsma tahmaandur” töötab?
Millist füüsikalist parameetrit (-reid) mõõdetakse?
___
Autori kirjakuju muutmata.
Kui Te arvate et märkused siis see võib olla teie arusaam.
Aga olge ikka niipalju inimesed et palun parandage ära omakirjutiste vead avalehel.
(I can move ja kortsma tahmaandur)
See kortsma ei ole ilmselt autorite uus tehniline termin.
Üks elektroonikahuviline ei pea olema ju nii lohakas.
Nii loll ei saa olla niikuinii.
Kui Te arvate et märkused tuleb kustutada
siis see võib olla teie arusaam.